Медицина

Лікувальні процедури

 • Аерокріотерапія – Процедура проводиться в кріосауне, де створюється низька температура за допомогою пари рідкого азоту. Температура в кріосауне досягає -180 ° С. Тривалість процедури становить 1,5-3 хвилини, збільшуючись у процесі лікування.
  Еффект: кріотерапія нормалізує обмін речовин, мікроциркуляцію крові, стимулює імунну систему, покращує стан шкіри, підвищує потенцію.
 • Барокамера – це лікування киснем під підвищеним тиском в барокамерах (медичних бароаппаратах). Процедура надає цілий ряд позитивних ефектів, що сприятливо впливають на стан хворого: протинабрякову дію; протизапальну дію; прискорює перебіг ранового процесу, сприяє розростанню судинних капілярів і відновлює знижений кровотік в органах і тканинах, нормалізує синтез колагену, прискорює утворення кісткової мозолі, ліквідує явища остеопорозу та ін.
 • Cпелеотерапія (галотерапії) – розпиляна в соляній кімнаті аерозолі хлориду натрію. Надає саногенное, муколітичну, бронходренажное, протизапальну, імуномодулюючу дію на респіраторний тракт і опосередковано покращує загальну захист організму. Поліпшення дренажної функції і зменшення запалення дихальних шляхів.
 • Гідроколонотерапія – ефективний спосіб промивання кишечника, рішення травних проблем і звільнення організму від токсинів, корекції мінерального балансу організму і відновлення нормальної мікрофлори кишечника.
 • Рефлексотерапія (голковколювання) – системний метод лікування захворювань, в основі якого лежить вплив на біологічно активні точки і рефлекторні зони людського організму.
 • Озокеритотерапія – озокерит – це гірський віск. Завдяки високій температурі плавлення і низьку теплопровідність озокерит успішно застосовують в фізіотерапії для теплолікування.
  Даний метод впливу прекрасно зарекомендував себе при захворюваннях опорно-рухового апарату і нервової системи. хронічні запальні захворювання поверхневих тканин і внутрішніх органів, наслідки захворювань і травм кістково-м’язової та периферичної нервової систем, захворювання жіночих і чоловічих статевих органів, захворювання шкіри, хвороби вуха, горла і носа, спайки черевної порожнини, захворювання периферії іческого судин в початкових стадіях, дитячий церебральний параліч, поліомієліт і його наслідки, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки.
  Озокеритотерапія з бішофітом. Бішофіт – це унікальний природний мінеральна речовина, який має протизапальну, аналгетичну і бактерицидну властивостями. Він включає хлоридно-магнієво-натрієвий комплекс і такі необхідні для організму елементи, як йод, бром, кремній, залізо і молібден.Прімененіе бишофіта з озокеритом сприяє більш глибокому проникненню бішофіту в тканини.
  Беззондовий дренаж (тюбаж з сорбітом) – жовчний міхур виконує важливу роль в регулюванні процесу травлення. Жовч, а це темно-зелена тягуча рідина забезпечує нормальне шлунковий і кишкова травлення, допомагає ниркам виводити холестерин і білірубін, знешкоджує деякі бактерії і містить ферменти, що розщеплюють білки. Якщо жовчний міхур синтезує мало жовчі або вона не однорідна за складом, починаються проблеми з метаболізмом білків і жирів, відбувається накопичення холестерину в крові, кишкове травлення носить пасивний характер. Щоб не допускати цих неполадок або усунути їх симптоми рекомендується зрідка проводити курси тюбажа жовчного міхура.
  Киснева пінка. Піна з кисню і фіто розчину, соку або чаю, насичені киснем до стану повітряного пінки. Завдяки збільшеному вмісту кисню настає комфортний стан серцево-судинної системи, нормалізується артеріальний тиск.
  Мікроклізми – це лікувальна процедура, яку проводять з використанням лікарських препаратів або відварів лікарських трав, наприклад ромашки, для очищення прямої кишки від патологічної слизу, шлаків, токсинів і екськретов і при запальних ппроцессах.
  Циркулярний душ. Застосовують в боротьбі з целюлітом, він регулює обмін речовин, сприяє розщепленню жирів. Під час процедури відбувається температурне, фізичний вплив на нервові рецептори шкіри. Циркулярний душ заспокоює, знімає болі в хребті, зміцнює серцево-судинну систему, підвищує загальний тонус, посилює імунітет, сприяє загартовуванню організму
  Висхідний душ – процедура проводиться на стільчику, де знизу подається струмінь теплої води. лікування захворювань органів малого таза – геморою, запорів; нічному нетриманні сечі, при імпотенції функціонального характеру, простатиті. підсилює перистальтику кишечника при хронічному коліті і функціональних захворюваннях кишечника.

Мінеральні Ванни

 • Перлинно – мінеральні – це одна з процедур, які застосовуються в гідротерапії.
  Перлинно-мінеральні ванни надають теплову дію на суглоби, заспокоюють, знімають навантаження на скелет, відновлюють мінеральний баланс шкіри, повітряні бульбашки також стимулюють нервові рецептори шкіри.
 • Мінеральні ванни з хвойним екстрактом благотворно впливають на організм людини, а особливо на шкіру. Завдяки вітамінам, мікроелементам, фитонцидам (речовин, що вбиває бактерії), які містяться в рослинах, поліпшується кровообіг, нормалізується обмін речовин, зміцнюється імунітет, пом’якшуються болі в попереку і суглобах, шкіра стає м’якою і ніжною.
 • Вуглекислі ванни сприяють розширенню судин, нормалізується кровообіг, знижуються запальні процеси в шкірі, поліпшується робота серця і легенів. Ці ванни заспокоюють, благотворно впливають на організм людини, стимулюють виведення токсинів і шлаків, підвищується імунітет. Призначаються більше при цукровому діабеті і серцево-судинних захворюваннях
 • Душ Шарко – це струєвий вид душа, своєрідний масаж, який проводиться за допомогою струменя води, яка направляється на тіло людини. Завдяки цій процедурі відбувається поліпшення кровообігу в шкірних покривах, хребті, в суглобах і м’язах, стимулюється робота спинного і головного мозку, зміцнюється імунітет, нормалізується обмін речовин, розбиваються жирові відкладення і целюлітні освіти.
 • Підводний душ-масаж – вплив водного струменя на тіло людини, що знаходиться у воді. Лікувальний ефект: механічний вплив на периферичні нервові закінчення шкіри, а також масаж струменем води м’язових груп. Прискорення кровотоку в шкірі поєднується з розширенням більших судин, підвищенням тонусу вен, оптимізацією кровообігу.
 • Фонофорез – використовують для лікування різних хронічних захворювань. Під час цієї процедури відбувається вплив трьома факторами (фізико-хімічним, механічним, тепловим). За допомогою ультразвуку в організм вводяться різні медикаменти.
 • Гальванізація – це високоефективний метод терапії, що полягає у впливі на організм людини постійного електричного струму .Якщо при гальванізації застосовується лікарський засіб, то такий метод називається електрофорез, гальванічний струм, покращує засвоєння організмом лікарських препаратів, сприяючи їх м’якому і ефективному впливу.
 • Електрофорез – метод введення в організм медикаментів за допомогою електричного струму. Лікувальний розчин вводять через шкіру або слизові оболонки під впливом зовнішнього електричного поля. Електрофорез використовується при гострих і хронічних запаленнях всіх органів людини.
 • Дарсонвалізація – застосування з лікувальною метою змінного струму високої частоти, високої інтенсивності і невеликої сили.
  Показання: варикозне розширення вен; трофічні виразки; рани; опіки; невралгії; деякі шкірні захворювання (екзема, псоріаз); болі в області серця і головні болі, пов’язані з функціональними захворюваннями нервової системи; гіпертонія НЕ ниркового походження.
 • Магнітотерапія метод фізіотерапії, при якому використовується змінне магнітне поле. Ця процедура ефективна при лікуванні розладів центральної нервової системи, захворювань серцево-судинної системи, виразковій хворобі шлунка, захворювань підшлункової залози, запальних захворювань суглобів.
 • Гідролазерний масаж – метод комплексного лікувального впливу лазерного опромінення і мінеральної води на слизову оболонку ясен. Дана процедура успішно використовується при лікуванні пародонтозу ясен і інших захворювань порожнини рота.
 • Скануюча лазеротерапія – в основі дії лазерного випромінювання лежить взаємодія світла з фотосенсибілізатором. В основі терапії лежить: протизапальна; десенсибілізуюче; болезаспокійливий; спазмолітичну; протинабрякову; стимулюючий обмінні, регенеративні і імунні процеси.
 • Лазар-оптон – це новий підхід в лазеротерапії із значним проникаючим ефектом. При цій процедурі пацієнт відчуває короткочасне тепло. Це дає можливість досягати значних швидких ефектів при лікуванні больового, запального, набряклого синдромів.
  • Тубус-кварц – ультрафіолетове опромінення при захворюваннях носоглотки.
   УВЧ-є фізіотерапевтичним методом лікування, при якому використовують електромагнітні поля ультрависокої частоти. УВЧ-терапія – це, свого роду, лікування теплом, яке за допомогою спеціального обладнання проникає в тканини і органи людини.
   Інгаляції – це введення в організм шляхом вдихання зважених в повітрі лікарських і біологічно активних речовин в лікувальних і профілактичних цілях. Проведення інгаляцій супроводжується зниженням в’язкості мокротиння, що забезпечує поліпшення її виведення з дихальних шляхів.
   Лікувальний ефект: антимікробний, протизапальний, відхаркувальний, бронхолітичнй.
 • Імпульсна магнітотерапія терапія ” Dimap” – це процедура з лікувальною дією магнітного поля на організм, яке має протизапальне, протинабрякове, знеболюючих, антиалергічний і седативний ефект. Дозволяє досягти значних результатів в лікуванні широкого спектру захворювань.
 • Лампа Биоптрон – світлотерапія. Биоптрон може використовуватися як монотерапія і/або як додатковий метод лікування.(рани після травми або ушкодження, опіки, рани після операції, виразки гомілки, пролежні).Захворювання шкіри ( зокрема – псоріаз).Гострі і хронічні респіраторні захворювання.
 • Прессотерапия (лимфодренаж) – метод апаратної фізіотерапії, який є способом механічного впливу на ті, що підлягають тканині, в результаті якого відбувається витіснення з них надлишків позаклітинної рідини. Завдяки прессотерапии виводяться шкідливі речовини з організму, відновлюється водний баланс, покращується венозний кровообіг, активізуються обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах.
 • Вакуум-терапія грунтовано на поперемінній дії негативного і нормального тиску на нижні кінцівки і абдомінальну область. Це схоже на дію насоса або на “додаткове серце” для нижньої половини тіла.
 • Озонотерапия – це сучасний метод безмедикаментозного і ефективного впливу на організм за допомогою озону. Озон підвищує імунітет, нормалізує тонус посудин і циркуляцію крові в капілярах (кров поступає до клітин, куди раніше не добиралася, несе кисень і поживні речовини). Крім того, озонотерапия видаляє кінцеві продукти обміну речовин, відновлює клітини і тканини організму, має знеболюючий і протизапальний ефект, нейтралізує вільні радикали, що викликають старіння і хвороби, у тому числі онкологічні.
 • Лазерне оздоровлення крові – методика дії на кров світлом червоної частини спектру. У основі методу – дія на кров фотонами лазера безпосередньо в судинному руслі через тонкий світловий провідник, який вводиться у вену, внаслідок чого відбувається очищення крові від токсинів.
 • Плазмаферез – Це найбільш природне і фізіологічне по своєму механізму видалення токсичних речовин з крові за допомогою мембранного розділення її складових.Для получкния ефекту повного очищення крові потрібні не менше трьох сеансів плазмаферезу.
 • Масажі: класичний масаж (загальний), масаж спини, дитячий загальний масаж, дитячий масаж спини.

Гінікологічні процедури.

 • Вагінальне зрошування з мінеральною водою – застосовується при лікуванні запальних процесів жіночих статевих органів.
 • Зрошування мінеральною водою чинить протизапальну, антибактеріальну дію відносно стійких і чутливих стафілококів, регулює імунологічні реакції за допомогою стимуляції гуморального і фагоцитарного захисту організму, збільшує вміст кисню в тканинах.
 • Гінекологічне зрошування з мінеральною водою.
 • Гінекологічне зрошування з оварами трав.
 • Вагінальні тампони
 • Інсталяція сечового міхура Видалення ВМС (спіралі)
 • Хімічна коагуляція патологічних утворень шийки матки

Розповісти в соц. мережах: