Банний комплекс

Банний комплекс

Римські терми

Римська парна – це бані з максимально можливою відносною вологістю повітря (приблизно 100%). Густа пара м’яко огортає тіло і плавно прогріває його, поступово расслабляючи усі затиски м’язів, надає бадьорості, підвищує загальну працездатність організму. Увесь організм наповнюється теплою вологою.

Хамам – турецька лазня

У турецькій сауні лежаки й підлога підігріваються до 36°C, а вологість повітря складає 65-80%. Турецький хамам рекомендо при хронічних захворюваннях дихальних шляхів, різних простудних захворюваннях і остеохондрозі. Температура у хамамі не така висока, як у звичайних лазнях, тому ідеально підходить людям, які не витримують високі температури.

Санариум

Температура повітря в санариумі складає  45-60°C, а  вологість 20-55%. Відвідування санариуму чинить вкрай щадну дію на кровообіг. Процедуру вважають різновидом фінської сауни. Доволі низька температура санариума із аналогічною вологістю, у порівнянні з фінською сауною, створюють напрочуд  комфортну атмосферу.

Інфрачервона сауна

Температура сауни доволі низька – 45-60 °C, а вологість – 5-10%. Регулярне відвідування інфрачервоної сауни дарує не лише приємні відчуття, але й чинить лікувальну і косметологічну дії на організм людини. Унікальний, але до того ж природний процес потовиділення гарантує розкішний догляд за шкірою,  відновлючи та очищуючи її. Ви заряджаєтеся енергією, а самопочуття покращується.

Руська лазня

Справжня руська лазня славиться гарячою парою. Температура повітря з водяною парою досягає до 70-95°С. З давніх-давен будують її виключно з дерева й каменю. Кам’янка, що в центрі лазні, дозволяє піддавати жару за бажанням. Залежно від висоти лави температура може коливатися від 60°С, а під стелею може досягати 90°С. Разове відвідування за рекомендаціями має тривати до 15 хвилин. Спочатку тіло починає зігріватися і піт виділяється потроху. На десятій хвилині, особливо під час масажу з розпареним віником, потовиділення значно збільшується. До речі, віник завжди вважали невід’ємним атрибутом такої лазні. Завдяки йому пори швидше розкриваються і очищуються, а фітонциди в листях вбивають хвороботворні мікроби. Після лазні рекомендують охолодитися і повторити цю процедуру кілька разів. До ваших послуг надається басейн, температура води в ньому – 7-9°С. Сприятливе гартування організму –  гарантоване!

Арома-сауна

Арома-сауна – це спеціально обладнане приміщення з температурою повітря 75-80°С і вологістю 5°С. Відвідування арома-сауни дарує поступове прогрівання тіла з інтенсивним потовиділенням. Завдяки цьому з організму людини легко виводяться токсини і шлаки, а серцево-судинна система практично не піддається навантаженню. Ароматерапія має цілющі властивості, що сприятливо впливає на самопочуття, розслабляючи весь організм. Арома-сауна практично не має побічних ефектів. Незамінна вона й під час депресій, неврозів та підвищеній стомлюваності.

Кедрова сауна

Кедрова сауна також сприятливо впливає на весь  організм і загальний стан людини. Під час перебування в такій  сауні одразу відчуваєш живильну силу сибірських кедрів, деревина яких містить у собі ефірні олії та речовини, що  підвищують рівень життєвої енергії, а екстракти смоли цього дерева здавна допомагали у лікуванні застуди та захворювань дихальної системи. У кедровій сауні вологість повітря досягає 100%, а температура повітря – 45-50 °С.


Розповісти в соц. мережах: